Тренди фустани за на плажа

Има толку многу песни во кои се пее за летото, за тој период кога сме на одмор, далеку од сè. Но, кога се навраќаме наназад на сите тие спомени, не може да не помислиме на летните фустанчиња кои сме ги носеле за време на авантурите со згодниот странец, на забавите до раните утрински часови, или пак на долгите прошетки со пријателите покрај брегот на плажата…Тренди фустани за на плажаПолупровидните фустани ги прават сите девојки да изгледаат, па и да се чувствуваат посекси. Оваа сезона во тренд ќе бидат црвените, портокаловите, жолтите и белите фустани во комбинација со големи ѓердани и алки. Погледнете дел од најновите летни колекции на фустани за 2013 година:Тренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажаТренди фустани за на плажа


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар