Секси и неодолива колекција од „Victoria’s Secret“

Кендис Сванепол ја претставува новата пролетно-летна колекција на долна облека од „Victoria’s Secret“ за 2015 година. Оваа колекција изобилува со секси модели кои имаат моќ да направат секоја жена да се почувствува „жешко“ и неодоливо. Погледнете…

Секси и неодолива колекција од „Victoria's Secret“
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар