Пролетна прошетка во Охрид

Сподели

Охрид во пролет смирува, мотивира и инспирира. Со оваа мала галерија го доближуваме цутењето на пролетта во Охрид поблиску до вас, со цел да ви помогнеме да ја впиете целата позитивна енергија која ја носи овој прекрасен град.Пролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во ОхридПролетна прошетка во Охрид


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Вљубеник во розовата боја и убавите мисли. Најмногу ги вреднува искрените пријателства, а слободното време милува да го помине со добра книга и вкусно кафе. Омилен дел од денот - раните утра полни со неизвесност и надеж за претстојниот ден. Обожува да биде опкружена со креативни луѓе кои гледаат „надвор од кутијата“, бидејќи и самата се смета за таква. Перфекционист опседнат со организираност.

Поврзани содржини

  1. psy Reply

    Рај

Остави коментар