Накит за сите љубители на познатите приказни, инспириран од книгите

Кога ќе се поврзете со одредена книга на подлабоко ниво, оваа врска не завршува со завршувањето на приказната. За сите оние кои се маѓепсани од делата како Хари Потер и Господарот на прстените, овие прекрасни парчиња накит се нешто што едноставно мора да го имаат. Зарем има подобар начин да ја покажете вашата љубов кон овие книги?

Накит за сите љубители на познатите приказни, инспириран од книгите

Ѓерданот на Хермиона


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар