Модели на црни кожни јакни кои оваа пролет се во тренд

Пролетта пристигна и време е да ја најдете вашата нова омилена кожна јакна. Оваа сезона доминираат црните кожни јакни кои можат да се забележат во сите нови пролетни колекции. Без разлика дали станува збор за имитација на кожа или пак, за вистинска кожа, вие со сигурност имате голем избор.

(1) Модели на црни кожни јакни кои оваа пролет се во тренд

Во моментов најголем хит се кожните јакни со асиметрично закопчување, бидејќи токму тие модели се класика во светот на кожните јакни и без проблем ќе можете да ги носите повеќе сезони. Погледнете ги овие модели кои се најпопуларни во моментов, па можеби ќе добиете инспирација и за вашата нова пролетна кожна јакна…

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар