Летен тренд кој го обожаваме: Кошули врзани во јазол

1-leten-trend-koj-go-obozhavame-koshula-vrzan-vo-jazol-www.kafepauza.mk_10-leten-trend-koj-go-obozhavame-koshula-vrzan-vo-jazol-www.kafepauza.mk_7-leten-trend-koj-go-obozhavame-koshula-vrzan-vo-jazol-www.kafepauza.mk_

Доколку не сте голем љубител на кошулите, тогаш вреди да го испробате „најжешкиот“ летен тренд.


За авторот
Комуникативна, весела, оптимистички настроена. Обожава книги, музика, филм и приказни кои инспирираат. Сака да пие кафе, па макар и сама. Верува во себе и во своите можности, бидејќи кој не се обидел - не успеал!

Поврзани содржини

Остави коментар