Летен моден тренд: Цветни дизајни

Цветните дизајни секогаш се популарни кога времето се стоплува, но оваа летна сезона тие ќе бидат огромен хит. Бидете смели и одберете силни и колоритни модели кои ќе ве издвојат од останатите. Вие можете слободно да ги комбинирате со еднобојни модели, риги, фармерки, па дури и со други цветни дизајни. Сè е расцветено годинава, па токму затоа нема причина зошто да не бидете и вие…

(1) Летен моден тренд: Цветни дизајни (2) Летен моден тренд: Цветни дизајни (3) Летен моден тренд: Цветни дизајни

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар