Костими за капење H&M за лето 2012

Сподели

Летото наближува, подготвени сте за на плажа? Пристигна целосната колекција костими за капење на H&M за ова лето, некои со впечатливи бои, други со едноставни дезени. Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012Во една од фотосесиите за оваа колекција учествува и нашата прекрасна Катарина Ивановска. Погледнете го останатиот дел од колекцијата и одберете го вашиот омилен модел за оваа летна сезона.Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012

Погледнете ја и новата колекција костими за капење за лето 2012 на Victoria’s Secret.


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Вљубеник во розовата боја и убавите мисли. Најмногу ги вреднува искрените пријателства, а слободното време милува да го помине со добра книга и вкусно кафе. Омилен дел од денот - раните утра полни со неизвесност и надеж за претстојниот ден. Обожува да биде опкружена со креативни луѓе кои гледаат „надвор од кутијата“, бидејќи и самата се смета за таква. Перфекционист опседнат со организираност.

Поврзани содржини

Остави коментар