Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?

Уште само неколку дена нè делат од новогодишната вечер. Некои веќе одамна имаат испланирано локација за прослава, друштво со кое ќе ја дочекаат 2013 и соодветен аутфит во духот на празниците. Но, оние што се позафатени, планираат да ги направат сите подготовки, буквално во последен момент. Доколку сте од овие вторите и размислувате каков фустан да облечете за дочекот, склопивме галерија со модерни фустани за 2013 година, која можеби ќе ве инспирира да одлучите кој би бил вашиот најсоодветен избор.
Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?Каков фустан ќе облечете за новогодишната вечер?


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка со истражувачки дух, во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, без испеана песна и без малку возбуда не треба да ѝ помине ниту еден ден. Се релаксира со фина музика, длабок филм или прошетка во природа во добро друштво. Верува дека добриот совет и астрологијата ѝ помагаат да се разбере себеси и светот околу неа. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

  1. Ana Reply

    1L privot <3

  2. Елена Reply

    Аааааааа има многу убави!

Остави коментар