Ангелски фантазии – новата колекција од Victoria’s Secret

Зимската колекција Ангелски фантазии од „Victoria’s Secret“ за 2012 година може наједноставно да се објасни со само 3 збора: прекрасно, луксузно и провокативно. Таа содржи буквално сè што една жена би посакала.Ангелски фантазии - новата колекција од Victoria's SecretИзборот на боите, како и дизајнот на градниците ќе направат да се чувствувате секси и неодоливо без разлика на тоа што го носите над долната облека. Во каталогот можете да прочитате дека сите модели се на некој начин уникатни за „за да може секој ангел да ја пронајде својата фантазија“. Погледнете дел од оваа одлична колекција, која како и секогаш ќе ве остави целосно без зборови.Ангелски фантазии - новата колекција од Victoria's SecretАнгелски фантазии - новата колекција од Victoria's SecretАнгелски фантазии - новата колекција од Victoria's SecretАнгелски фантазии - новата колекција од Victoria's SecretАнгелски фантазии - новата колекција од Victoria's SecretАнгелски фантазии - новата колекција од Victoria's SecretАнгелски фантазии - новата колекција од Victoria's SecretАнгелски фантазии - новата колекција од Victoria's SecretАнгелски фантазии - новата колекција од Victoria's SecretАнгелски фантазии - новата колекција од Victoria's SecretАнгелски фантазии - новата колекција од Victoria's Secret


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран психолог кој во слободно време обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Одрекува дека е зависна од кофеин, но цврсто верува дека со помош на поголемо количество кафе може да го освои светот. :)

Поврзани содржини

Остави коментар