Жешки момци со кучиња – Инстаграм ги спојува вашите две омилени нешта во една фотографија

Доколку сте љубители на згодни момци и слатки кучиња, тогаш сигурно ќе ви се допадне идејата за фотографии каде што тие се едни до други. Профилот на Инстаграм кој е наречен „Жешки момци со кучиња“ бил отворен пред само неколку денови, а веќе има над 10 илјади следачи. Погледнете дел од фотографиите на овој профил кој едноставно ќе ве стопат…

(1) Жешки момци со кучиња - Инстаграм ги спојува вашите две омилени нешта во една фотографија


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар