Забавни фотографии од незаборавни моменти на луди железници што ќе ве насмеат до солзи

Фотографиите направени на лудите железници се најдобри! Тоа што на времето почнало како можност за дополнителна заработка, подоцна се претворило во шеги за коишто семејството и пријателите со години разговараат и се смеат. Погледнете дел од најдобрите вакви фотографии што можат да се најдат на Интернет и пробајте да не се насмеете до солзи!

Кога двајца браќа дознале дека имало камера на нивната омилена луда железница

(1) zabavni-fotografii-od-nezaboravni-momenti-na-ludi-zheleznici-shto-kje-ve-nasmeat-do-solzi-www.kafepauza.mk

Еден маж одлучил да не се вози со сопругата, па таа малку се налутила

(2) zabavni-fotografii-od-nezaboravni-momenti-na-ludi-zheleznici-shto-kje-ve-nasmeat-do-solzi-www.kafepauza.mk

Продолжува на следната страница

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар