Совршено темпирани фотографии во кои кучињата изгледаат како џинови

Не, џиновски кучиња не ја нападнале планетата Земја. Овие фотографии од неверојатно неодоливи енормни кучиња кои се настанати случајно или намерно, ни покажуваат интересна и нова перспектива која нè води во еден сосема различен свет каде што токму тие се владетелите на оваа планета. Погледнете…

(1) Совршено темпирани фотографии во кои кучињата изгледаат како џинови


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар