Смешни и слатки фотографии од 12-годишно момче со неговото врапче

Вадим е 12-годишно момче кое има најдобар пријател, кој по некоја случајност е врабец, кој се вика Аби. Вадим го нашол Аби додека бил на прошетка во близина на куќата на неговата баба, во Минусинск во Русија. Од тој ден па навака, бебето сираче е во постојана дружба со Вадим. Тие двајца просто се обожаваат! :)

(1) Smeshni i slatki fotografii od 12-godishno momche so negovoto vrapche-www.kafepauza.mk Смешни и слатки фотографии од 12-годишно момче со неговото врапче Смешни и слатки фотографии од 12-годишно момче со неговото врапче Смешни и слатки фотографии од 12-годишно момче со неговото врапче Смешни и слатки фотографии од 12-годишно момче со неговото врапче


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка со истражувачки дух, во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, без испеана песна и без малку возбуда не треба да ѝ помине ниту еден ден. Се релаксира со фина музика, длабок филм или прошетка во природа во добро друштво. Верува дека добриот совет и астрологијата ѝ помагаат да се разбере себеси и светот околу неа. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар