Слаткиот мачор со веѓи

Овој сладок мачор се вика Сем. Кај него интересни се двете симетрични шарки над неговите очи кои многу наликуваат на човечки веѓи. Благодарение на нив тој прави навистина интересни фацијални експресии, поради кои многу ќе го сакате. Тој може да биде шармантен, исплашен, вџашен, запрепастен, зачуден или едноставно неодолив.

Слаткиот мачор со веѓиСлаткиот мачор со веѓиСлаткиот мачор со веѓиСлаткиот мачор со веѓиСлаткиот мачор со веѓиСлаткиот мачор со веѓиСлаткиот мачор со веѓиСлаткиот мачор со веѓиСлаткиот мачор со веѓиСлаткиот мачор со веѓиСлаткиот мачор со веѓиСлаткиот мачор со веѓи


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар