Слатки кутриња спијат во прегратките на своите омилени плишани играчки

Зарем има нешто послатко и понеодоливо од мали кутриња кои спијат со своите мали плишани играчки? Погледнете ги наредниве фотографии од нашите најдобри пријателчиња кои удобно спијат со нивните омилени меки играчки кои веднаш ќе измамат насмевка на вашето лице и ќе ви го направат денот подобар.

Слатки кутриња спијат во прегратките на своите плишани играчки Слатки кутриња спијат во прегратките на своите плишани играчкиБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар