Слатки дечиња кои неодоливо многу наликуваат на нивните мали куклички

Децата не се играчки, но изгледа дека тие прават многу нешта за да наликуваат на нив. За среќа не мора многу да се трудат, бидејќи самите играчки се дизајнирани според нив. Токму затоа погледнете ги следниве слатки дечиња кои изгледаат како да имаат мали близначиња покрај нив… Неодоливи се, се согласувате?

(1) Слатки дечиња кои неодоливо многу наликуваат на нивните мали куклички


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар