Скриена камера: Ќе имам секс со следниот што ќе го видам

Како би реагирале случајните минувачи од спротивниот пол кога девојка која се расправа преку телефон со партнерот, извикува во кавга дека ќе има секс со следното момче што ќе се појави? Сега ќе дознаете. 🙂Скриена камера: Ќе имам секс со следниот што ќе го видамБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар