Што прави куче кога ќе го оставите само дома?

Со сигурност некогаш сте се запрашале што прави вашето куче додека не го гледате, односно доколку го оставите заклучено дома.

Што прави куче кога ќе го оставите само дома?

Еден досетлив сопственик, поставил камера во еден ќош од својата куќа, за види што прави неговиот миленик додека тој е излезен. Погледнете го видеото и дознајте.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Михаела Reply

    хахахах срце едно 😀 колку е паметно, значи чека да замине сопственикот па да почне да се палае низ дома хахаха и покрај ова не верувам дека моето куче прави нешто слично кога нема никој дома, зашто кога ќе се вратиме наоѓаме се исто како што сме оставиле… чуваме голема спанка дома 🙂

Остави коментар