Што ќе се случи доколку заспиете на работа, а вашите колеги знаат да користат Фотошоп?

Откако останал цела вечер буден за да го гледа финалето на NBA, овој човек едноставно не можел да издржи цел ден на работа и решил малку да дремне. За среќа, неговите колеги знаеле точно што му е потребно и направиле една фотографија од него која потоа во Фотошоп ја трансформирале во вистински заспани авантури. Погледнете…

Оригиналната фотографија

Оригиналната фотографија


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар