Секси Дедо Мразовци и Баба Мразици

Има ли подобар новогодишен подарок од љубениот/ата во вашите прегратки, додека пукаат огнометите во 12 часот на 31 декември?! Секако дека нема, но за да ја претворите романсата во жешка страст, можете да го изненадите партнерот во спалната соба, со долна облека дизајнирана во духот на празниците. Со малку повеќе креативност, можеби ќе си направите и приватен секси календар за следнава година. Во меѓувреме…

Подарок за него…

Секси Дедо Мразовци и Баба МразициСекси Дедо Мразовци и Баба МразициСекси Дедо Мразовци и Баба МразициСекси Дедо Мразовци и Баба МразициСекси Дедо Мразовци и Баба МразициСекси Дедо Мразовци и Баба МразициСекси Дедо Мразовци и Баба МразициСекси Дедо Мразовци и Баба Мразици

Подарок за неа…

Секси Дедо Мразовци и Баба МразициСекси Дедо Мразовци и Баба МразициСекси Дедо Мразовци и Баба МразициСекси Дедо Мразовци и Баба МразициСекси Дедо Мразовци и Баба МразициСекси Дедо Мразовци и Баба МразициСекси Дедо Мразовци и Баба МразициСекси Дедо Мразовци и Баба Мразици


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка со истражувачки дух, во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, без испеана песна и без малку возбуда не треба да ѝ помине ниту еден ден. Се релаксира со фина музика, длабок филм или прошетка во природа во добро друштво. Верува дека добриот совет и астрологијата ѝ помагаат да се разбере себеси и светот околу неа. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар