Познати жени кои блескаат во своите 40-ти години

Добриот изглед е задолжителен кај познатите жени од шоу-бизнисот, дури и во нивните подоцнежни години, после неколку родени деца. Овие моќни жени дефинитивно блескаат и покрај тоа што веќе одамна се влезени во „зрелите“ години.

Познати жени кои блескаат во своите 40 ти години

Хали Бери
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка со истражувачки дух, во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, без испеана песна и без малку возбуда не треба да ѝ помине ниту еден ден. Се релаксира со фина музика, длабок филм или прошетка во природа во добро друштво. Верува дека добриот совет и астрологијата ѝ помагаат да се разбере себеси и светот околу неа. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар