Неверојатни трикови на мажоретки кои ќе ве остават без зборови

Ова видео е едно од оние неверојатни нешта кои мора да ги видите со сопствените очи за да се осигурате дека е вистина. Начинот на кој овие мажоретки се движат е едноставно незамислив. Погледнете го видеово и подгответе се да останете без зборови…Неверојатни трикови на мажоретки кои ќе ве остават без зборовиБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран психолог кој во слободно време обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Одрекува дека е зависна од кофеин, но цврсто верува дека со помош на поголемо количество кафе може да го освои светот. :)

Поврзани содржини

  1. Vladanka Reply

    Bravo…bravo! Epten se top!

Остави коментар