Најдобро облечените животни на Инстаграм

Инстаграм нѐ воведе во еден сосема нов свет на креативноста. Почнувајќи од неверојатно вкусно подготвените оброци, па сѐ до неодоливите фотографии од животни, слободно можеме да кажеме дека оваа социјална мрежа секојдневно инспирира илјадници корисници да направат нешто ново и досега невидено. Погледнете ја оваа слатка колекција од најдобро облечените домашни миленичиња на Инстаграм која веднаш ќе повика насмевка на вашето лице.

Најдобро облечените животни на ИнстаграмБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар