Музикално дете

Ова преслатко мало детенце како да е родено со чувство за музика. Во ритамот на песната што оди во позадина, толку многу се внесува, што на момент помислувате дека ги разбира стиховите.

Погледнете го ова видео и уживајте.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар