Мило бебе-панда си игра со голема топка

Доколку некогаш посакате да направите прекрасно вирално видео, еве ги инструкциите коишто треба да ги следите: земете некое животинче-бебе, колку поретко или повлакнесто, толку подобро. Потоа, дадете му некаква играчка, која е препорачливо да биде поголема или иста колку големината на слаткото животинче. Потоа, оставете го насамо со играчката околу еден час и уживајте во слатката слика пред вашите очи.Мило бебе-панда си игра со голема топкаЧуварите во Зоолошката градина во Сан Диего, тврдат дека на ова бебе-падна со име Xiao Liwu, му дале само голема зелена топка, за да има нешто со коешто ќе си игра, до нивната следна посета. Но, нема шанси ова да е точно. Никој не може да создаде по случаен пат, олку слатко видео. 🙂Мило бебе-панда си игра со голема топкаМечето очигледно се вљубило во неговата нова ирачка, чим не ја испушта од раце и постојано ја гушка. Погледнете:Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда не треба да ѝ помине ниту еден ден. Се релаксира со фина музика, длабок филм, астрологија или прошетка во природа во добро друштво. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар