Магичен спреј со кој никогаш повеќе нема да се намокрите

Never wet“ е водоотпорен производ кој неодамна пристигна во продавниците во Северна Америка и засекогаш ја промени перцепцијата кај луѓето. Откако ќе испрскате два слоја врз каква било површина, ниедна течност којашто ќе ја истурите одозгора, нема да се задржи, туку ќе се слизга надолу, а на хоризонтална површина ќе остане да лебди. Никогаш повеќе нема да ви се натопат чевлите на дождливо време, нема да си ја извалкате со кечап или црвено вино омилената кошула и нема воопшто да се потресете доколку ајфонот ви падне во базен. :)Магичен спреј со кој никогаш повеќе нема да се намокрите Магичен спреј со кој никогаш повеќе нема да се намокрите Магичен спреј со кој никогаш повеќе нема да се намокрите Магичен спреј со кој никогаш повеќе нема да се намокрите (5) magichen sprej so koj nikogash povekje nema da se namokrite-www.kafepauza.mk (6) magichen sprej so koj nikogash povekje nema da se namokrite-www.kafepauza.mk (7) magichen sprej so koj nikogash povekje nema da se namokrite-www.kafepauza.mk (8) magichen sprej so koj nikogash povekje nema da se namokrite-www.kafepauza.mk (9) magichen sprej so koj nikogash povekje nema da se namokrite-www.kafepauza.mk (10) magichen sprej so koj nikogash povekje nema da se namokrite-www.kafepauza.mk (11) magichen sprej so koj nikogash povekje nema da se namokrite-www.kafepauza.mk (12) magichen sprej so koj nikogash povekje nema da se namokrite-www.kafepauza.mk (13) magichen sprej so koj nikogash povekje nema da se namokrite-www.kafepauza.mk (14) magichen sprej so koj nikogash povekje nema da se namokrite-www.kafepauza.mk Магичен спреј со кој никогаш повеќе нема да се намокритеПогледнете како сето ова изгледа во видеово и потоа запрашајте се колку овој спреј го менува светот во кој досега живеевме. :)

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка со истражувачки дух, во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, без испеана песна и без малку возбуда не треба да ѝ помине ниту еден ден. Се релаксира со фина музика, длабок филм или прошетка во природа во добро друштво. Верува дека добриот совет и астрологијата ѝ помагаат да се разбере себеси и светот околу неа. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар