Кучиња со веѓи што ќе ви го разубават денот

Кучињата немаат веѓи како нас луѓето, но дали некогаш сте се запрашале како би изгледале доколку имате? Па, погледнете ги овие урнебесни фотографии и не чудете се повеќе. Оваа листа без сомнение ќе го потврди тоа што досега сте го мислеле – кучињата изгледаат многу смешно со веѓи бидејќи тие две линии им даваат сосема нова длабочина на нивниот карактер. Уживајте!

(1) Кучиња со веѓи што ќе ви го разубават денот (2) Кучиња со веѓи што ќе ви го разубават денот


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар