Господарот на смартфоните

Кој со кого управува – вие со телефонот или телефонот со вас? Се согласувате ли со следново стрипче на Manu Cornet? 🙂Во светот на смартфонитеВо светот на смартфоните


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар