Емоционалниот настап на талентираната Ешли Вилијамс кој ги освои судиите и публиката на X фактор

Таман ќе помислите дека никој повеќе не може да ве изненади со својот глас и токму тогаш ќе се појави девојка како Ешли Вилијамс и ќе ве остави целосно без зборови. И со солзи во очите. Оваа скромна девојка настапи со песната „I will always love you“ од Витни Хјустон и со својот талент ги освои срцата на сите кои ја слушнаа.Емоционалниот настап на талентираната Ешли Вилијамс кој ги освои судиите и публиката на X фактор

„Ова е причината поради која го донесовме ова шоу во Америка. За да најдеме некој како тебе,“ ѝ рече Сајмон Кауел на Ешли после нејзиниот неверојатен настап.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар