Ѕвездите некогаш и сега

Познатите пејачи и актери речиси секогаш изгледаат совршено пред камерите, бидејќи дел од нивната професија е и добриот изглед. Но, како изгледале тие кога не биле толку познати и немале никаков гламур и брендирана облека? Дознајте од фотографиите подолу. 🙂

Ѕвездите некогаш и сега

Хилари Даф во 2001 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Нил Патрик Херис во 1989 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Линдзи Лохан во 1998 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Меколи Калкин во 1990 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Ема Вотсон во 2000 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Телјор Момсен во 2000 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Кирстен Данст во 1993 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Илајџа Вуд во 1992 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Телјор Лотнер во 2005 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Зак Ефрон во 2004 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Мајли Сајрус во 2006 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Скарлет Јохансон во 1996 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Даниел Редклиф во 2000 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Кристен Стјуарт во 2002 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Миша Бартон во 1997 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Џоди Фостер во 1973 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Алиша Милано во 1984 година и сега

Ѕвездите некогаш и сега

Мара Вилсон во 1995 година и сега

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда не треба да ѝ помине ниту еден ден. Се релаксира со фина музика, длабок филм, астрологија или прошетка во природа во добро друштво. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар