Безобразен мајмун не знае да се однесува со дама

Ситуацијата во ова видео е типичен пример за она што го нарекуваме „мајмунска работа“. Овој енергичен мајмун ѝ покажува на мачката колку голем „фраер“ е. Дали мајмунов сексуално ја малтретира мачкава или тоа е неговиот начин на забава, проценете сами. :)
Безобразен мајмун не знае да се однесува со дамаБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка со истражувачки дух, во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, без испеана песна и без малку возбуда не треба да ѝ помине ниту еден ден. Се релаксира со фина музика, длабок филм или прошетка во природа во добро друштво. Верува дека добриот совет и астрологијата ѝ помагаат да се разбере себеси и светот околу неа. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар