29 начини да останете креативни

Потребна ви е креативност повеќе од кога било, а баш некако периодов слабо ви протекуваат брилијантни идеи низ мозокот?

29 начини да останете креативни

Оваа симпатична анимација од тимот TO-FU ви нуди 29 начини да си ја поттикнете и одржите креативноста, но дури и да решите да прифатите само 2-3 совети, може да почувствувате промена кон подобро.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Maja Reply

    dali mozebi ja znae nekoj melodijata vo videoto ?

Остави коментар