24 часа во Њујорк

Прошетајте го  прекрасниот Њујорк во нешто помалку од 6 минути. Интересно видео кое ни го доловува начинот на живот, енергијата и разновидноста во овој неверојатен град.

24 часа во Њујорк

Доколку некогаш планирате да го посетите, ова видео ќе ви направи една кратка тура, за да се запознаете со едно негово деноноќие. Уживајте во прошетката.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран психолог кој во слободно време обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Одрекува дека е зависна од кофеин, но цврсто верува дека со помош на поголемо количество кафе може да го освои светот. :)

Поврзани содржини

  1. Име Reply

    stranava e super ima shto da se vidi-pozdrav

Остави коментар