20 слатки кучешки газиња кои го освоија целиот свет

Кучињата се неодоливи во секој поглед. Но, она што е најинтересно е дека и покрај тоа што нивните газиња се исто така претерано слатки, тие истовремено и ни кажуваат многу за карактерот на кучето. Според неговото газе, вие можете дознаете дали тоа е среќно или тажно, енергично или мрзливо… Погледнете!

Газе кое никогаш не се откажува!

Газе кое никогаш не се откажува!

Газе кое има моќ да промени живот

Газе кое има моќ да промени живот


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар