19 чудни моменти во тоалети кои никој не може да ги објасни

Чудни работи се случуваат во тоалетите. Особено во јавните. Дури и цел ден да се обидувате, сепак нема да можете да ги разберете ниту објасните овие чудесии. Но, едно е јасно, сега знаеме точно зошто на ѕидовите во некои тоалети пишува „Забрането миење нозе“ или пак, „Внимание, може да налетате на мечка“. Погледнете!

Како вие би ја објасниле оваа фотографија?

Само едно прашање: Зошто?

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар