15 луѓе кои не знаеле дека камерите снимаат

Со оглед на фактот што насекаде околу нас има камери, воопшто не е чудно тоа што голем број луѓе влегуваат во кадар без воопшто да забележат. Но, кога станува збор за програма во живо, реакциите се многу посмешни. Погледнете ги следниве бесценети реакции на луѓе кои очигледно не сакале да го направат својот прв настап во живо пред камерите.


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар