Научно докажано: Кое однесување кај момците може да им залепи етикета на чудни и одбивни?

Жените се чувствуваат непријатно кога не знаат што да очекуваат од некого.

9 необични навики кои ве прават повеќе привлечни

Изгледа дека начинот на кој другите ве гледаат е многу поинаков отколку физичкиот изглед.

Неверојатно забавни фотографии кои докажуваат дека децата можат да заспијат секаде

Децата можат да заспијат секаде, на кое било место и во какви било услови.

Не грижете се, не сте единствените кои ги практикуваат овие чудни нешта

Не, вие не сте единствените коишто имаат чудни навики.

11 чудни работи кои ги прават само вистинските љубители на книги

Нема сомнеж дека страсните читатели имаат навистина откачени навики.

15 чудни факти за сексот кои можеби и не мора да ги знаете

Женскиот оргазам постои за да ја осигури бременоста

Неколку смешни работи што можете да ги чуете во текот на вашата бременост

Оние коишто веќе биле бремени, може да кажат дека понекогаш слушале чудни и несоодветни прашања во врска со нивната бременост.

5 парчиња женска облека кои мажите сметаат дека се чудни

На момците многу нешта им се чудни – женската мода, шминка, диетите... На кратко, жените во целост.

17 фотографии кои никој не може да ги разбере нити пак да ги објасни

Овие 17 слики, се чудни, глупави и нема никакво објаснение за нив.

Најлудите работи кои момци ги побарале од своите девојки

Иако и жените можат да имаат „луди“ идеи, овие девојки се отвориле на темата и јавно откриле какви сè барања добиле од своите партнери и што направиле во врска со нив.
Датум: 19 мај 2015
, Автор:

9 чудни места кои не би сакале да ги посетите ако знаете што се случува таму

Некои места може да изгледаат привлечно за да ги посетите, но ако подобро ја запознаете нивната приказна тоа нема да биде случај.