Вегански чоколатца кои ќе ве освежат во жешките летни денови

Одлична замена за сладолед во жешките летни денови...
Датум: 19 Jun 2015

Сникерс чоколатца готови за 20 минути, без печење

Популарните чоколатца познати по богатиот вкус на чоколадо, карамела и пржени кикиритки, готови за само 20 минути во вашата кујна...
Датум: 10 May 2014
, Автор:

Направете Баунти чоколатца од 4 состојки за само 10 минути

Познатиот добар вкус во кој ќе уживаат сите љубители на комбинацијата од кокос и чоколадо...
Датум: 29 Mar 2014
, Автор:

Направете домашни „Twix“ чоколатца

Со овој рецепт ќе направите 20 вкусни чоколатца...

Енергетски чоколатца кои можете да ги направите дома

Брзо, лесно и едноставно, без потреба од печење...