Игри за почетници: 3 фетиши од кои никој не би требало да се срами

Доколку сакате да истражите нова страна од вас, дури и да сте многу срамежливи, ви препорачуваме да ги пробате овие секси игри...

Кои се сексуалните фетиши на секој хороскопски знак?

Бикот обожава да лиже шлаг и чоколадо од телото на партнерот, близнаците сакаат да си играат со секс-играчки, водолијата мечтае за групен секс, а рибите обожаваат сензуални стапала, мрежести чорапи и штикли...

Секс-фетиши и практики кои возбудуваат

Вообичаено кога ќе се спомене секс-фетиш се мисли на работите кои ни предизвикуваат сексуално возбудување. Фетишот всушност претставува одреден предмет или дел од телото кој го обожаваме и кој ни предизвикува сексуално задоволство.
Датум: 25 May 2012
, Автор: