Јапонско суфле за кое ви се потребни само 3 состојки

Изненадете ги најблиските со едноставен и брз десерт

Суфле со кафе

Печено колаче со мека внатрешност и неверојатно силна арома на кафе - Ова суфле, освен што е брзо и лесно за подготовка, е одличен десерт со кој ќе ги изненадите вашите најблиски.