Домашна сникерс торта повкусна од оригиналот: Десерт кој ќе ја збогати вашата трпеза

Кога сакате да направите нешто лесно и едноставно, а сепак вкусно и несекојдневно, тогаш одлучете се за оваа неодолива сникерс торта.

Сникерс чоколатца готови за 20 минути, без печење

Популарните чоколатца познати по богатиот вкус на чоколадо, карамела и пржени кикиритки, готови за само 20 минути во вашата кујна...
Датум: 10 May 2014
, Автор:

Сникерс палачинки

Десерт на кој никој нема да му одолее...

Сникерс топчиња

Легендарниот вкус на вкусното чоколадо, приготвен во домашна атмосфера...