Што е погрешно со нашето општество? Моќни илустрации што ќе ве испровоцираат

Сите знаеме дека ништо не е совршено, вклучувајќи го и нашето модерно општество.
Датум: 16 Jun 2017

Шакира и Ријана во провокативно секси издание во спотот за „Can’t Remember to Forget You“

Откако неодамна се појави песната, набрзо дојде и видеоспотот во кој двете пејачки моќно нè заведуваат преку екранот.
Датум: 31 Jan 2014
, Автор:

Провокативно насликани девојки кои ќе ви го зашеметат видот

Овие слики ќе ве испровоцираат да сакате да го ѕирнете дејството помеѓу различните секвенци кои откриваат многу, но не сосема сè.
Датум: 18 Mar 2013
, Автор:

Ангелски фантазии – новата колекција од Victoria’s Secret

Каков ангел сте вие? Пронајдете ја вашата фантазија...

Самозадоволување со новата кампања на Плејбој

Рекламната агенција „Neogama BBH“ од Сао Паоло, Бразил, за американскиот Плејбој смислила уникатен начин да ја прикаже убавината на женското тело и воедно да ги врати своите „читатели“ на уживањето насамо со нивните страници.
Датум: 18 Jun 2012
, Автор:

Ријана ù танцува во скут на нејзина обожавателка

Заводливата Ријана на својот концерт во Балтимор, успеа силно да ја распали атмосферата во салата, кога повика млада девојка од публиката и ја „почести“ со танц во скут.

Машка долна облека на која би „паднала“ секоја жена

Ако сте доволно смели, обидете се да ги освоите припадничките на понежниот пол со некој од следниве модели на машка долна облека.
Датум: 08 Nov 2010
, Автор: