Фудбалскиот клуб Њукасл Јунајтед со своја женска долна облека

Во серијата, која ги симболизира црно-белите пруги од дресот на тимот, има танга-гаќички, градник, подвезици, хулахопки...

Подвезица – детектор за неверство

Сте помислиле ли некогаш колку би било добро кога би можеле некако да дознаете дали вашата партнерка ве изневерува со друг? Сега можете да престанете да се двоумите, бидејќи има решение и на овој проблем.
Датум: 14 Feb 2011
, Автор: