Како да комбинирате повеќе парчиња накит одеднаш?

Колку повеќе накит во една модна комбинација, толку подобро!

Најголемите грешки кои сите ги правиме кога станува збор за очилата за сонце

Честопати забораваме дека треба добро да се грижиме за нив доколку не сакаме да се оштетат.

Како да направите модерна футрола за очила за помалку од 10 минути?

Денес, со новите модни трендови, изгледа како футролите за очилата да се толку големи што едвај ги собира во вашата торба.

Најновиот моден тренд, кога е накитот во прашање, нема да ве остави рамнодушни

Дали сте доволно храбри да носете впечатливи прстени на двете раце?

Доколку ви здодеа стандардното носење каиши, овие предлози ќе ви помогнат да го промените тоа

Доколку сакате на некоја комбинација да додадете нова визуелна димензија тогаш со без сомнение треба да се одлучите за некој интересен каиш.

Направете ја вашата слика целосна: 6 начини да го надополните вашиот изглед

Доколку имате многу облека, за која сметате дека е неупотреблива, тогаш ова е вистинскиот текст за вас.

Како да ја носите марамата како девојките од Париз?

4 начини на кои марамата може да ви помогне да се издвојувате од останатите...

Есенски модни комбинации со шалови

Утрата станаа постудени, а попладневното сонце за миг знае да исчезне и да ги остави раните квечерини со студен воздух. За да се заштитите од студот и истовремено да изгледате модерно и тренди, ви предложуваме 27 модни комбинации со шалови.
Датум: 11 Oct 2014
, Автор:

12 стилски женски очила за сонце

Дочекајте ги топлите сончеви денови со нов пар очила. Погледнете ја оваа селекција од различни модели и побарајте ги во нашите продавници.
Датум: 16 Mar 2013
, Автор:

Направете сами: Украсна јака од мониста

Ви препорачуваме да си направите интересна јака од мониста, која можете да ја комбинирате со блузи и кошули за различни прилики.
Датум: 09 Feb 2013
, Автор: