Едночасовен музички сет со најдобрите хитови од 2013-та

Уживајте во едночасовниот микс од DJ Lichen со најдобрите песни од 2013 година.
Датум: 06 Feb 2014
, Автор:

Најпопуларните песни од 2013 помешани во една

Оваа година видеото е сочинето од делови од песните на Мајли Сајрус, Лорди, Макелмор, Тејлор Свифт, Дафт Панк, Имеџин Дрегонс, Ријана и други. Уживајте!

Енергичен 15-минутен микс од DjGoce D\’Sauce

Додека работите, се подготвувате за учење или средувате низ дома, овој адреналински микс ќе се погрижи за вашето добро расположение и силна енергија.
Датум: 18 Sep 2013
, Автор:

Моќен едночасовен хаус микс за комплетно уживање

Одличен едночасовен музички микс, кој ќе ви помогне комплетно да се опуштите и да уживате.

Еволуцијата на музиката

Ставете ги слушалките на уши и доживејте го развојот на музиката од 11-от век, па наваму во миксот од песни кои само со пеење го изведува групата „Pentatonix“.
Датум: 17 Apr 2013
, Автор:

Парфем креиран од 1.400 други парфеми

Можете ли да замислите како тој би можел да мириса?

Искомпонирајте уникатна музичка честитка за вашите пријатели

Креативен начин на посакување среќни празници кој ќе ја издвои вашата новогодишна честитка од сите останати.
Датум: 27 Dec 2012
, Автор:

Микс од 21 љубовна песна за Денот на вљубените

Во романтична атмосфера, во боите на љубовта, 25-годишниот Фридрик од Шведска снимил музичко видео со микс од 21 љубовна песна...
Датум: 14 Feb 2012
, Автор:

Роденденска денс плејлиста

„Малку се заборавив со оваа плејлиста (содржи 15 траки), ама сепак е роденденска, па морав да измешам малку стилови и да опфатам повеќе хитови...“
Датум: 25 Aug 2011
, Автор:

Како ли звучат 36 хитови во 5 и пол минути?

Станува збор за австралиски бенд, наречен „Axis of Awesome“ кои изведуваат мало шоу, пеејќи големи хитови кои се вртеле по радио станиците последниве 40 години.
Датум: 29 Aug 2010
, Автор: