Храна која треба да ја исклучите од менито ако сакате да ослабете

Ако сакате да изгубите телесна тежина, тогаш овие неколку продукти не би требало да бидат вклучени во вашето мени.

Вкусни мекички кроасани за појадок

Вкусен појадок, кој можете да си го подготвите во блага или солена варијанта, а совршено оди во комбинација со вашето пладневно кафе.

Две сестри пеат и „свират“ со кутии од маргарин

Сестрите Ленон (12) и Мејси (8) пеат своја верзија од песната „Call Your Girlfriend“, додека истовремено се придружувани од звукот кој го создаваат тропкајќи со празни кутии од маргарин. Нивните движења се идеално синхронизирани...
Датум: 31 May 2012
, Автор:

Киндер бајадера

Вкусен десерт, погоден за секој ден...