Направи сама: Топла, тренди и шик плетена лента за коса од стар џемпер

Направете го сами овој симпатичен моден додаток за коса со голема панделка, која го прави оригинален и уникатен.

7 брзи и лесни фризури за секој ден

Фризури кои за кратко време ќе ви помогнат да изгледате совршено...