Најновата колекција на „Zara“ за софистицирани и бизнис мажи

Моделот Еди Клинт носи импресивни парчиња облека, кои идеално прилегаат на секој софистициран маж.

Фантастичен моден каталог од „Revolve Clothing“

По повод десетгодишнината од постоењето на веб-сајтот, тие создадоа уникатна колекција за претстојните празници, составена од 54 парчиња.

„Масимо Дути“ – колекција есен/зима 2013

Овогодишната колекција на Масимо Дути за есен/зима е фантастична.

МАНГО: Каталог за колекцијата есен-зима, 2013/14

Погледнете дел од каталогот на Манго за есен-зима, 2013/14, со моделот Ана Селезвена. Уживајте.
Датум: 01 Oct 2013
, Автор:

Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен?

Оваа есен модната куќа „Zara“ подготвила навистина тренди парчиња кои ќе им се допаднат на многу дами.

Костимите за капење на „Victoria’s Secret“ за лето 2012

Овој светски бренд, за ова лето навистина има подготвено фантастични парчиња, на кои ниедна девојка нема да остане рамнодушна.

Моделите на Victoria’s Secret во 1979

Преку овој ретро каталог погледнете што нудел брендот „Victoria’s Secret“ пред повеќе од 30 години.
Датум: 24 Apr 2012
, Автор:

Новиот каталог за костими за капење од „Victoria’s Secret“

Каталогот е правен на островите Туркс и Каикос, а дел од него се многу „Ангели“, меѓу кои и Кендис Суанпол, Ерин Хедертон и Лили Олдрич.
Датум: 06 Jan 2011
, Автор: