7 мажи откриваат што навистина сакаат тие за Денот на вљубените

Мажите, познати како полот за кој е најтешко да се избере подарок, преферираат нешто различно од жените.
Датум: 12 фев 2016

Бидете креативни за Денот на вљубените: Забавен маникир за девојките кои се љубители на пица

Наместо типичните розово црвени маникири со многу срца и стрели кои носат љубов, оваа година направете мала промена и фокусирајте се на забавни нокти за Денот на вљубените.

6 свежи идеи за паровите кои не знаат како да го поминат Денот на вљубените

Ако сте решиле да славите, а вие и вашиот партнер едноставно не можете да се согласите како, прочитајте неколку алтернативни идеи.
Датум: 11 фев 2016

Астрологијата открива кој суперхерој треба да биде вашиот партнер за Денот на вљубените

Има ли нешто поромантично од еден силен и несебичен суперхерој кој буквално ќе ве издигне во облаците?

Изненадете го вашиот сакан: Торта во форма на срце која можете да ја направите без калап за печење

Се ближи денот на вљубените, а вие не знаете на кој начин да го изненадите вашиот сакан?

Што ве очекува на Денот на вљубените според вашиот хороскопски знак?

Врските кои ги градиме се тесно поврзани со нашите лични карактеристики, па затоа хороскопоските знаци се добар показател за тоа каков викенд нè очекува за Св. Валентин.
Датум: 12 фев 2015

Совршен маникир за Денот на вљубените

Бидете креативни и изненадете го вашето момче со уникатен дизајн кој ќе го привлече неговото внимание.

Зошто вашата најдобра пријателка е и вашиот совршен „партнер“ за Денот на вљубените?

Па, зарем има подобра личност со која би можеле да го поминете овој ден?

Најдобрата музичка плејлиста за Денот на вљубените

Одлична плејлиста од 2 часа која ќе ја исполни вашата вечер со многу љубов, страст и романтика.

Искрени, невообичаено хумористични пораки за Денот на вљубените

Ако ги ставиме настрана сите традиционални начини, а земеме предвид дека креативноста и хуморот се секогаш добра комбинација, тогаш овие картички се една одлична идеја да ја изненадите саканата личност.

15 слатки нешта кои можете да ги правите со вашиот партнер за Денот на вљубените

Неколку идеи за љубовен состанок за кои не е потребно многу планирање...

Брутално искрени честитки за сопругата по повод Св. Валентин

Последниве неколку години професорот по маркетинг Екант Виeр од Австралија ѝ правел уникатни љубовни честитки на својата жена по повод Денот на вљубените...
Датум: 14 фев 2014
, Автор: